Přihláška do VGS..!

Líčení

17. října 2008 v 13:48 | ♥Pettulka♥ |  Fashion + For Girls
Klíck na celý článek .!
1) Když si líčíte řasy, otřete řasenku předtím do ubrousku. Přebytečná barva bude na ubrousku a nebudete mít na řasách a hrudky. Působí to mnohem přirozeněji - řasy jsou namalované a mají barvu, ale vůbec to není poznat.

2) Jestli chcete mít krásně sametovou a hebkou pleť, použijte make-up v tyčince. Vypadá naprosto přirozeně. Prostě jen přejedete místo, které chcete maskovat a rozetřete prsty.

3) Pokud nechcete mít lesklou pleť, když nanesete krém, zkuste pleť při nanášení krému jemně masírovat. Pleť se krásně zmatní a je heboučká.

4) Kartáček řasenky do nádobky nezasouvejte příliš rychle, protože stlačuje dovnitř i ven vzduch a řasenka rychleji vysychá. Tento úkon provádějte pomalu a zlehka.

5) Pokud jsou oční linky dost ostré, můžete je lehce rozetřít.

6) Při líčení dbejte, aby přechod mezi barevnými odstíny byl plynulý. Přechod mezi odstíny rozetřete tak, aby byl neznatelný. Docílíte tak báječného souladu.

7) Spodní víčko nezdůrazňujte víc než horní, protože tvář pak vypadá starší.

8) Při korekci linie obočí a k pozměnění nebo ke zvýraznění jeho barvy na tužku moc netlačte. Přehnaně ostré linky vypadají nepřirozeně. Dokonalého výsledku dosáhnete, pokud obočí poté lehce promnete konečky prstů nebo kouskem vaty.

9) Pokud vám už dochází řasenka a skoro vůbec nemaluje, můžete ji použít na obočí. Obočí se učeše, má tvar a barvu.

10) Pokud používáte tekuté oční linky, výsledek bude efektivnější, pokud linky po zaschnutí obtáhnete čistým aplikátorem na oční stíny.

11) Tvářenku nebo růž aplikujte až po nanesení sypkého pudru - líčení bude vypadat přirozeněji.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.